eprasa.pl

Nafciarze dołączyli do Scyzoryków

Mistrz Polski Industria Kielce i wicemistrz Orlen Wisła Płock w sezonie 2026/27 wystąpią w EHF Champions League. Losowanie grup odbędzie się w piątek w Wiedniu.

Decyzją władz EHF, ekipy z Płocka i Kielc ponownie występować będą w elitarnych rozgrywkach. Fot. Przemysław Strąk/PressFocus

Tę publikację można przeczytać dokonując płatności.

Tak, chcę zapłacićMasz konto? Zaloguj się