Nafciarze dołączyli do Scyzoryków
Mistrz Polski Industria Kielce i wicemistrz Orlen Wisła Płock w sezonie 2026/27 wystąpią w EHF Champions League. Losowanie grup odbędzie się w piątek w Wiedniu.
Decyzją władz EHF, ekipy z Płocka i Kielc ponownie występować będą w elitarnych rozgrywkach. Fot. Przemysław Strąk/PressFocus