Pech Linette, szczęście Chwalińskiej
Iga Świątek obronę tytułu w Wimbledonie rozpocznie od meczu z Amerykanką Taylor Townsend. Pozostali Polacy losowali pechowo – poza jednym wyjątkiem.
Tak było rok temu., wiec teraz Iga Świątek stanie do obrony tytułu na londyńskiej trawie – po raz ostatni udało się to wimbledońskiej mistrzyni dziesięć lat temu. Fot. Patrick Hamilton/SIPA USA/PressFocus