Ruszyli pod Beskidami
W pierwszym treningu Górali uczestniczyło pięciu nowych zawodników.
Trenerzy Podbeskidzie mogli już wstępnie ocenić, czy Daniel Pietraszkiewicz (z lewej) będzie czarował w ich ekipie tak samo, jak w Sandecji. Fot. Mateusz Sobczak/Press Focus