eprasa.pl

Ruszyli pod Beskidami

W pierwszym treningu Górali uczestniczyło pięciu nowych zawodników.

Trenerzy Podbeskidzie mogli już wstępnie ocenić, czy Daniel Pietraszkiewicz (z lewej) będzie czarował w ich ekipie tak samo, jak w Sandecji. Fot. Mateusz Sobczak/Press Focus

Tę publikację można przeczytać dokonując płatności.

Tak, chcę zapłacićMasz konto? Zaloguj się