Świątek odpadła w drugiej rundzie
Turniej WTA w Bad Homburg
Iga Świątek Fot. Paweł Andrachiewicz/PressFocus
Iga Świątek odpadła w drugiej rundzie turnieju WTA 500 na trawiastych kortach w niemieckim Bad Homburg. Najwyżej rozstawiona tenisistka, która w ostatniej edycji tej imprezy dotarła do finału, przegrała z Amerykanką Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6.
(PAP)