Złoto-brązowa
Zuzanna Wielgos zdobyła mistrzostwo młodzieżowych ME w deblu z Anną Brzyską i trzecie miejsce w singlu.
Zuzanna Wielgos (z przodu) i Anna Brzyska zostały młodzieżowymi mistrzyniami Europy w grze podwójnej. Fot. PZTS
Zuzanna Wielgos (z przodu) i Anna Brzyska zostały młodzieżowymi mistrzyniami Europy w grze podwójnej. Fot. PZTS